Tıkla Anında Konuş

İade & İptal İşlemleri

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?

www.serpil.com.tr adresinden satın aldığınız bir ürünü faturası ile birlikte talebinizi yazarak anlaşmalı olduğumuz "UPS kargo" ile karşı ödemeli olarak geri gönderebilirsiniz.
Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Satın aldığınız ürünlerin iadesi için https://www.serpil.com.tr/iade-formu bağlantısına tıklayarak iade etmek istediğiniz ürünü bize bildirebilirsiniz. İade işleminizi tamamladıktan sonra UPS kargo ile karşı ödemeli olarak ürünü aşağıdaki depo adresimize gönderiniz. UPS kargo firma kodumuz : A700R3


İade Adresi:

SRP TEKSTİL İNŞ.TUR.İMA.SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. MEŞRUTİYET MH. EBEKIZI SK. ŞİŞLİPARK NO:14 KAT: -4 OSMANBEY - ŞİŞLİ – İSTANBUL PK. 34363
İade ve değişim etme süresi kaç gündür?

Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on dört (14) gündür.
İade işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

www.serpil.com.tr'den iade talebinde bulunarak gerçekleştirdiğiniz tüm iadelerin kargo masrafları bize aittir. Ancak ürün iadenizi "UPS Kargo" dışında başka bir kargo firmasından yaptığınızda karşı ödeme ile gönderilen ürünler kabul edilmemektedir. Başka bir kargo firması ile iadede bulunmak istediğinizde kargo masraflarını ödeyip tarafımıza gönderide bulunabilirsiniz.
Taksitli ödemelerimin iadesi nasıl yapılıyor?

İadeniz onaylandıktan sonra tüm tutar tarafımızdan bankanıza iade edilir. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz
Banka hesabım yok ise nakit iademi nasıl alabilirim?

Ücret iadesi işlemi sadece sipariş veren kişi üzerine kayıtlı bir banka hesabına, havale/EFT yolu ile gerçekleştirilebilmektedir.
İade şartları nelerdir?

Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü bulmaktadır.

Diğer sorularınızı bilgi@serpil.com.tr mail adresine iletebilirsiniz.